| smashedblackfox a întrebat:

Heya :]
Trebuie sa fac un poster pentru un targ de stiinte, si nu prea am idei, cum ar trebui sa arate, sau sa contina. Poate sa imi sugereze cineva ceva?

1 răspuns:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

1.Trebuie sa fie pe un duplex
2.In centru sau deasupra scrii:"Deschiderea targului de stiinte"
3.Fontul...ti-as sugera un albastru metalizat sau un gri.
4.mai scrii si tu niste mesaje gen:
"Targul de stiinte=Competitia geniilor/mintilor stralucite; Masinarii,Inventii,doar la targul de stiinte; Natura, inspiratia noastra zilnica"(chestii siropoasehappy, intelegi tuhappy. Sper ca te-am ajutat1