| Ramonaaaa a întrebat:

Hibatting eyelashes!
Mie imi place foarte mult limba spaniola, pot spune ca o ador :X insa la liceul la care am fost admisa se fac decat engleza si franceza. Eu stiu sa vorbesc si sa citesc in spaniola insa as vrea sa invat gramatica.
Stiti cumva un site pentru incepatori de unde as putea invata pas cu pas aceasta limba?
Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Încearcă acest site parțial gratuit:
www.livemocha.com

2 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Site urile pentru invatarea lb spaniole nu sunt de incredere.incearca sa iti iei o carte mai bine:gramatica limbii spaniole, sau fa meditatii daca iti place asa mult!
bafta!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Si eu as dori sa invat gramatica pentru ca stiu spaniola sa vorbesc, sa citesc. Daca gasesti ceva, anunta-ma si pe mine