| claudia_6048 a întrebat:

Hi tuturor big grin as avea o intrebare cum este cu corigenta la mate? adica daca ramai pe vara de cate ori trebuie sa te duci la orele de pregatire si as mai dori sa stiu daca testul final se da intotdeauna in septembrie si daca profesorul te asculta oral si in scris si cam ce nota ar fi necesara pentru a trece 5 e bunbig grin

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Daca ramai pe vara o sa fi nevoita sa inveti toata vara ce ti-a predatat in anul respectiv iar in toamna inainte de inceperea scolii cu cateva zile mergi la scoala si dai corigenta. O sa te astepti la un test mic in scris, si cateva intrebari la oral ( verbal, sa nu se inteleaga altceva ). Sper ca e de inteles, bafta!

2 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Buna pai ca sa treci trebuie sa ai pe semestru 2 media 6 si daca pe primul ai 4 iti iese media 5 si treci, nu stiu de cate ori trebuie sa te duci eu stiam ca trebuie sa inveti si la sfarsitul vacantei adica cu 2 saptamani inainte te cheama sa dai examul respectivbig grin pai cred ca 5 e bun sau macar 6big grin Bafta te pup:*:*

| claudia_6048 explică:

Scuzati micile erori de ortografie dar nu prea am timp sa stau sa analizez toate greselile