| SatanaInIzmene a întrebat:

Http://www.iqtest.dk/main.swf

Pentru cine vrea sa-si puna creierasul la treaba. Testul e destul de dificil, nu va lasati descurajati si postati aici Iq -ul real.Bafta!

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca-mi da cu minus, inseamna ca sunt destept?

| Dmonik a răspuns:

Http://www.iqtest.dk/main.swf putin peste medie, 102!
Ai venit sa complexezi lumea!

| Dmonik a răspuns:

Dude ne-a spus deja, desi nu explicit!
Eu cred ca face acelasi test de mai multe ori, pana ii iese de "10", apoi vine si ne priveste cu superioritate.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Revolution 9.
Number 9, number 9, number 9.
http://www.youtube.com/watch?v=HQal-lJrSLI
A, nu 9.
96 :D.
O zi bună!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am cel mai mic IQ, ha?
Lasă, bine că n-a ieşit 69.

pa, pa.

| SatanaInIzmene explică:

Dmonik, crede-ma, la prima incercare am crezut ca sunt retardat laughing

| SatanaInIzmene explică:

Nu ma eschivez, dar asteptam sa vad daca merita sa-mi pun numarul pe aici whistling Prima incercare ( 115 ) Adevarat, ma simteam retardat, cu toate ca eram incadrat de superior. A doua incercare, cand mi-am dat circuitele peste cap ( 121 ) si ...stop.Gata!

Ma simt putin mai Iq -istwinking

| User a răspuns:

The maxim value of iq test is 300. Please try later.

Ce-o vrea sa insemne asta?whistling

| alabalaportocalala a răspuns:

Mie mi-a iesit 100 fix!

| theorizer a răspuns:

110 thinking
gfdewzuogyyrd

| theorizer a răspuns:

Le-ai dat testul peste cap si momentan e in reparatii rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

372 si la final imi scrie ca ceva nu-i in regula cu mine, sint prea destept. Drace, stiam eu ca nu sint normal laughing

| ImASuperCereal a răspuns:

109 dar am avut 5 mins de afk...deci s-a dus timpul sad