| Lavy_Lavinia_2000 a întrebat:

:I he hei hei...am nevoie de ajutor.
Imi poate spune cineva site-uri sau video-uri unde pot invata sa desenez mai bine. Adicaa.is a 8-a si vreau sa dau la arte.dar imi e frica ca nu o sa fiu destul de buna sa intru asa ca incerc sa ma perfectionez.
laughing umm....eu is un otaku inrait..si am invatat sa desenez din anime-uri, adica desenez personaje din anime-uri...da nu cred ca o sa ajung la arte doar cu asa ceva laughing
Deeciii... :c va rog ajutor..siii imi puteti daa o parere despre liceul Carmen Sylva? Adica. daca este bun sau :I eu acolo intuiesc sa ma duc
p.s. presupun ca am ales categoria cat de cat ok rolling on the floor)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu faci cateva ore de pregatire? N-o sa gasesti pe internet ce tehnica iti trebuie pentru admiterea respectiva dar o profa stie exact ce se da.

| Lavy_Lavinia_2000 explică (pentru Adry05):

Fac si pregatire...dar fac o data pe saptamana. :I sii...nu prea imi ajunge. Si d'aia as vrea tehnici de pe net ca sa fie nu stiu. laughing un fel de excercitii ca sa lucrez mai mult