| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva clasamnetele la olimpiada nationala de fizica, FAZA JUDETEANA, clasa a VII-a (7), bineinteles: anul 2014?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Olimpiada de Fizică, etapa judeţeană a avut loc ieri 15.02. 2014 şi tu vrei ( DEJA ) clasamente?

rolling on the floor

Să fim serioşi!
Nici NU s-au afişat încă rezultatele!

Oricum, NU se întocmesc "clasamente", ci se va publica ( dacă ai noroc s-o găseşti pe cea din judeţul tău ) lista cu rezultatele la olimpiadă...

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Hai sa-ti spun ca 5 minute mai tarziu le-am gasit.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, sunt "convins" :))

Atunci de ce NU le-ai răspuns celor 2 care doreau acelaşi lucru?

Ieri ( după masă ) au fost afişate doar la Colegiul Tehnic "INFOEL" Bistriţa - vezi linkul :
http://www.infoel.ro/......5-02-2014/

Abia azi am mai găsit încă vreo 3-4 liste...

O seară/noapte frumoasă.