| Coloringthevoid a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un profesor bun de pregatire la arhitectura pentru facultate, perfect ar fi din Bucuresti.

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Eu sunt omul potrivit! Pai in tot internetul asta tu pui intrebari.Normal ca toti o sa-ti dea nume... daca vrei o sa fac o cautare pentru. tine. in profunzime

cu tot ce exista in Bucuresti.dar te costa 10 US> dolars. daca vrei sa vb adresa mea de email marioooureche@gmail.com vei primi o lista detaliata!