| ArcCoco a întrebat:

Imi puteti spune daca s-a dat olimpiada de fizica astazi, adica 4 februarie, cum era hotarat.Am inteles ca s-a amanat vreo 2 saptamani din cauza vremii. Olimpiada trebuia sa se desfasoare la liceul Gheorghe Asachi din Iasi (daca nu ma insel).
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Așa este, într-adevăr s-a amânat după cum ști cu 2 săptămâni

| Isfnasdas a răspuns:

Nu, nu s-a mai dat din cauza zapezii, pentru ca anumitor oameni le e imposibil sa ajunga, a fost amanata o saptamana-doua. xD