| roxana94 a întrebat:

Stie cineva cum este liceul Gheorghe Asachi din Iasi, deoarece luna viitoare merg la faza nationala, si voi fi cazata acolo. Merci anticipat.

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Liceul este in Copou, vis-a-vis de politia judeteana, iar conditiile de hrana si cazare sunt ca si cele de la un camin de adolescenti/liceeni, oricum sunt acceptabile...bine, nu este ca acasa, dar sunt suportabile si pentru cei cu fite.
Bafta la olimpiada!

| GabitaGabii a răspuns:

Am impresia ca e liceul ala de la intresectia Strazii Stefan cel Mare si strada (nu stiu cum se cheama ii voi zice strada Moldova Mall'ului).Sau e scala habar nam.Succes!