| Iulya04 a întrebat:

Imi puteti spune niste evenimente din clasa/scoala care ar putea aparea in ziarul scolii sau in ziar(in general evenimentele.) Avem pentru ora viitoare la dirigentie de adus despre evenimente si nu imi vine nimic in minte. Imi pute da cateva idei? Dau funda.

1 răspuns:
| iuyugu a răspuns:

Puteti sa cumparati o foaie mare si sa faceti un desen pe ea! Dar o foaie la care sa munciti toata clasa!
sau
Puteti sa invatati o melodie si sa o cantati in fata profesorilor.

Sunt multe lucruri care pot fi facute.
Oricum chiar daca nu imi dai funda, BAFTA!