| myhayhot a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca la ASE - Relatii Economice Internationale se pune foarte mult accent pe engleza, ma refer daca incepatorii pot face fata? Si daca sunteti sau a-ti facut aceasta facultate va rog dati-mi mai multe detalii :ce materii se predau, ce pot ajunge (meseria) orice informatie este bine venita va rog frumos! Multumesc!

2 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

n-am inteles, in 10 ani nu ai invatat destula engleza?

| ClaraB a răspuns:

Eu am terminat ECTS(comert-turism-servicii) si iti pot spune ca se asteapta sa vii deja cu un bagaj solid de cunostinte pentru ca inveti limbajul specific domeniului, care nu este chiar simplu, si iti va fi greu sa asimilezi totul odata.
Va trebui sa inveti sa te descurci foarte bine!