| ankutzik a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cum se scrie in engleza "esti propria mea heroina" citat din >>>twilightplease

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

U're my own heroine. Ptr. viitor, incerca:
http://www.dictionar.us/englez-roman/
Succes.

| hândel a răspuns:

You are my heroine, sau, You are my own heroine. Cum vrei s-o iei.

| jo a răspuns:

Mi-este jena ca stiu asta, dar... happy Expresia in original este:
"You're my own personal brand of heroine."

| Misterious a răspuns:

Hehehe.alt twilight addict. you are like my own dorg.banuiesc,filmul nu l-ai vazut e si replica asta tongue foarte misto toate cartile iti recomand sa cauti pe net si cea de a5a carte de care nu prea stielumea ce-i drept e in engleza eu asa le-am citit pe toate tongue.have fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se spune la te rog in engleza?