| Radandam a întrebat:

In cât timp credeti ca se poate învăța gramatica limbii romane și gramatica limbii franceze pentru admitere la școală de agenți de politie? Cât credeti voi? Orice părere e bine venita

6 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Greu dar nu imposibil să spunem că doar pentru adjective verbe subiecte si adverbe îți va lua 30 ore
Hai să zicem 3000 de ore de învățăt in continu

pentru că mulți nu iti explică că există atât partea de vorbire cât și partea fonetică cât și partea gramaticală toti le pun la un loc si le spun in mare gramatică
dar in realitate sunt mai multe lucruri pe care daca le desparți puțin in mintea ta
atunci o să iti fie mai ușor să inveți gramatica
CAUTĂ ȘI PLĂTEȘTE SĂ FACI MEDITAȚII
măcar 300 de ore de meditații repede cu cineva care chiar are timp de tine
un profesor care îți poate aloca toată ziua să zicem 8 ore / zi doar pentru tine

| 22anirolF a răspuns (pentru zilog):

Scuze, dar ce profesor are 8 ore numai pentru o persoana? laughing

| zilog a răspuns (pentru 22anirolF):

Mai sunt mai sunt! eu am învățat ajax de la cineva care a alocat special pentru mine 8 ore/ zi timp de 5 zile.
Am mai fost la un curs unde 8 ore / zi timp de 7 zile in Grecia am invatat sa repar mai bine anumite plăci electronice si inginerul respectiv știa dinainte tot ce are să imi predea. când a terminat cursul gata am si fugit la aion.

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Uite chiar acum am terminat ceva lecții de limba Engleză
la mine este ora 5:45 GMT
Am început la ora 1:01 GMT
Sunt și oameni dispuși să încaseze bani când au puțin timp liber!

| badpanda a răspuns:

Daca si tu iesi politist s-a dus naibii tara asta.

| Radandam explică (pentru badpanda):

Șterge-te la gură