| Daniel_Lupu_1991 a întrebat:

In ce consta diferentierea de la liceu? EX: atunci cand ai intrat unde nu vrei si mai dai o diferentiere

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Dacă te muţi la alt liceu şi la un profil la care tu nu ai fost, dai doar câteva teste care se numesc diferenţe! Nu sunt grele şi nu pică nimeni la ele! Baftă!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista "diferentiere" ci examene de diferente.
In caz de transfer de la un liceu la altul, cu schimbarea profilului, trebuie sa dai unele examene de diferente, respectiv la materiile care s-au facut in liceul la care te transferi si nu le-ai facut in liceul la care esti.

| Daniel_Lupu_1991 explică (pentru Răduca_Claudiu_1998):

laughing)pai si? e tot ca evaluarea nationala? mai simpla? mai grea? ce nota trebuie sa iau ca sa ma mut in alt liceu?