| anonim_4396 a întrebat:

In ce consta proba orala la engleza?
Pana acum am dat proba de auditie si scrisul iar maine trebuie sa sustin proba orala la engleza si nu stiu in ce consta?
In ce consta?

2 răspunsuri:
| ciprian112 a răspuns:

Vei primii 3 intrebari cu diferite grade de dificultate, la care trebuie sa formulezi raspunsuri demne de clasa a12a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ar interesa si pe mine in ce anume consta nota de la engleza la bac: se dau calificative gen admis respins sau incepator mediu avansat? adica poti sa il pici sau nu?