Întrebare recomandată | Guicin_Ştefan_1998 a întrebat:

In ce constau probele pentru admiterea la Facultatea de Silvicultura? La ce materii se da grila?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La care facultate vrei sa mergi?
La cea din cadrul Universitatii din Brasov este doar concurs de dosare, in baza mediei de la bacalaureat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afli toate informatiile privind admiterea de pe site-ul oficial al facultatii, intrand pe Admiterea 2016.

| Guicin_Ştefan_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Acolo imi da doar modul de desfasurare

| Guicin_Ştefan_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Brasov, mersi mult

| Ioandelasal a răspuns (pentru Guicin_Ştefan_1998):

La care facultate vrei sa mergi?
La cea din cadrul Universitatii din Brasov este doar concurs de dosare, in baza mediei de la bacalaureat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile/etc. DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!