| FanMedical a întrebat:

În ce dată încep cursurile la facultatea de litere anul acesta?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, deschiderea festivă a anului universitar va avea loc Sâmbătă 1 Octombrie, iar cursurile vor începe Luni 3 Octombrie happy

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Ca peste tot, la 1 octombrie happy

| AFR81 a răspuns:

Pe 1 octombrie se incepe peste tot.

| FanMedical explică (pentru AFR81):

Dar cică la unele facultăți este în 28 octombrie deschiderea festivă?

| AFR81 a răspuns (pentru FanMedical):

Nu. Pe 1 octombrie sau 3 octombrie, nu mai tin minte exact data, dar in ziua de luni trebuie sa fie, atunci incepe facultatea. Vei gasi mai multe detalii pe site-ul lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe 1 oct ca restul facultatilor

| EstMoi a răspuns:

Pe data de 1 octombrie.