| andrub a întrebat:

In ce va consta materia de la ora de fizica in clasa a 6-a? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| lorena_3278 a răspuns:

Comparativ cu cea dea saptea e floare la ureche mie una doar circuitele nu prea miu placut dar restul face parte din lumea din jurul nostru iar daca ai o/un prof/a calumea nici nu veti da teste sau sa va scoata la ascultare (poti iesi de buna voie)eu am prins repede. Appmergi la toate conc sau olimpiadele vei da binewinking

1 răspuns:
| roZatoare a răspuns:

Lucruri de baza, unitati de masura, marimi fizice, instrumente de masura, fenomene fizice