| Bogdanmanolachi a întrebat:

Cum este materia fizică?

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

In primul an e accesibila. Incearca sa gasesti corelatii, exemple in realitate si o vei asimila mai usor. Gandeste-te ca se fac referiri la viteza, la greutate, care luate impreuna te ajuta sa descoperi lucruri noi.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Urâtă e fizica.Și spun asta pentru că sunt la mate-info și o urăsc.

| Gonrax a răspuns:

Cancer

| KanezuY a răspuns:

Este foarte usoara fizica daca inveti ce iti preda profesorul de fizica.

| Bogdanmanolachi explică:

Multumesc momentan pentru răspunsuri, mai astept câteva răspunsuri si după acord funda!

| anonim070794 a răspuns:

In primul an este usoara
Trebuie doar sa fi atent in clasa, sa inveti ce iti preda profesorul si sa incerci sa iti rezolvi temele singur nu sa o copiezi de la alti colegi
Iti spun din experienta