| AvalohAlyn a întrebat:

In general la un liceu particular ca sa fii admis trebuie doar sa platesti taxa? As putea sa ma mut de la un liceu de stat la unul particular in vara asta? Adica in a 12? Taxa e importanta nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de cerere si oferta.
Daca cererea este mai mare decat oferta atunci se va lua in functie de media de admitere. Daca oferta este mai mare decat cererea vor fi acceptati toti care depun cereri.
Poti sa te transferi, daca ti se aproba transferul.

6 răspunsuri:
| Ilovecluj a răspuns:

Esti din Cluj? (Impresie...) intra pe link dar vezi sa dai in jos mult http://m.hotnews.ro/stire/13737597.

| Ilovecluj a răspuns (pentru Ilovecluj):

Fără punctul dela sfarsit

| Ilovecluj a răspuns (pentru Ilovecluj):

Fără punct

| AvalohAlyn explică (pentru Ilovecluj):

Nu merge linkul

| AvalohAlyn explică (pentru Ilovecluj):

Aha.OK. Nu sunt din Cluj.

| Ilovecluj a răspuns:

Fără pct la link