| denispop14 a întrebat:

In prima zi de liceu ( a 9 a) trebuie sa merg cu ghiozdanul ca sa mi se dea manualele? Se dau in prima zi?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 nu
2 da

| Ionut231312 a răspuns:

Depinde de liceu, la mine anul trecut din cate tin minte nu s-au dat in prima zi.

| LadyKanae a răspuns:

Cel mai probabil depinde de liceu. La cel la care am fost eu nu se dadeau niciodata manualele in prima zi. Poti incerca sa iei legatura cu secretariatul sau cu cineva care e cel putin clasa a zecea sa aflii.

| MihaiPavel21 a răspuns:

Eu zic că da ar trebui să mergi cu ghiozdanul din prima zi, de mai întâmplă să se deie cărțile și a doua zi dar te sfătuiesc să te duci cu ghiozdanul din prima zi ca să fii pregătit.

| anonimuser1 a răspuns:

Da, la mine s-au dat in prima zi

| Alin134556 a răspuns:

Nu am luat niciodată manualele in prima zi

Întrebări recente