| Andreea0612 a întrebat:

Inscrierea la bacalaureat se face de catre diriginte sau trebuie sa ma duc eu sa ma inscriu?
In clasa am completat mai multe fise (vreo 3) despre obiectele la care trebuie sa dau. Toti au completat aceste fise, chiar si cei care nu dau. Pentru ce sunt acele fise?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"Toti au completat aceste fise, chiar si cei care nu dau". Cine-s aceia care nu dau bacalaureatul din clasa de la tine? laughing Si eu am completat acele fise recent. A venit secretara si ne-a aratat ce si cum sa completam. Scria clar.

| Andreea0612 explică (pentru AFR81):

La mine sunt destul de multi care nu dau.
Deci, sa inteleg ca-s fisele de inscriere?
Am intrebat fiindca nu sunt sigura ce sunt. Intrucat toti le-au completat, nu sunt sigura daca-s pentru inscriere.

| AFR81 a răspuns (pentru Andreea0612):

M-ai bagat in ceata. Cum adica sunt multi care nu dau?

| Andreea0612 explică (pentru AFR81):

Nu vor. Bacalaureatul nu este obligatoriu. Nu stiai?