| danutzyscorpyon a întrebat:

Intrebare pentru Fete..."cum ar arata pentru voi baiatu' visurilor voastre"?happy

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place intrebarea ta big grin
-Sa fie inalt
-Sa ma iubeasca.
-Sa se poarte bine cu mine.
-Sa arate cat de cat bine.
-Sa nu ma minta.
-Sa fie fidel
-Sa ma inteleagalove struck
Cam asta ar fi big grin

| SweetCandy a răspuns:

Sincer, in primul randbig grin

| BUBULINA a răspuns:

Cu*minte

| NuConteazăCine a răspuns:

Pai. thinking sa fie romantic & serios laughing...thinking Brunet cu ochii verzi. peste 1, 65 thinking Dar ce rost are sa visam la "baiatul visurilor noastre"? A trecut vremea cand visam la un print pe cal alb din nu stiu ce poveste. acum serios straight face.cal alb? fetele de acum ar prefera un mercedes negru... straight face oricum am imbatrani "waiting for the perfect man" crying pentru ca nu exista. happy Asa ca toate pretentiile mele se reduc la un baiat dragut care sa se comporte ok laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Il am deja langa mine, si sunt foarte fericita alaturi de el, nu-l voi descrie deoarece voi produce multa gelozie pe aici.

| rosepassion a răspuns:

Aca arata catusi de putin bine si daca are creier in cap incat sa nu te insele cu nu stiu cine orice fata, daca nu atunci dar dupa un timp in care sal cunoasca un pic, sar duce l el...desi acum mai nou daca arati bine poti avea orice fata, dar mai tarziu poate toate isi vor da seama k au gresit intr-un fel...

| taylor a răspuns:

Daca are simtul umorului si ochi albastri, la mine are deja 100 de punctebig grin

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Din toate cate un pic...

| Abcfunny a răspuns:

Pai ...Inalt,cu par mediu, sa se imbrace BINE, sa fie atent cu mine:X, romantic, FIDEL

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Baiatul visurilor mele in primul rand nu exista... dar ce as vrea in primul rand sa ma atraga ceva la el .sa ma respecte sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt multe de zis happy oricum baiatul perfect nu exista

| lostcontrol12 a răspuns:

Asa ca tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se poate sava si ierte cand il inselati si sa va acorde o a doua sansa. fiindca oricine merita o a doua sansa, .si a treia si a patra si a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ar trebui sa ma iubesca si sa-l iubesc... apoi toate vor veni dl sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet, ochii negrii, 1, 63 m, ca un emo dar nu e, piercing in buza, sincer, ii place pizza cu mozzarela si sunca, glumet, etc. intr-un singur cuvant: minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar arata :simpatic, destept, sanatos. care ne place noua fete. sa stii ca toate fetele au gusturi diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut, amuzant, simpatic, destept si mai ales atragator.

| DeeDee_1261 a răspuns:

Pai baiatul viselor mele as vrea sa fie Cu parul mediu nu scurt ca nu imi plac baetii cu parul scurt.Sa tina cu adevarat la mine, sa se inbrace bine... Ce mai...Sa fie Frumoslaughing