| Papadopolina a întrebat:

Cum ar arata fata(baiatul)visurilor voastre? stiu ca e o intrebare aiurea dar n-am ce face!rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ancu_6221 a răspuns:

Aspectul fizic pentru mine valoreaza 30-40% asa ca nu tin neaparat sa aiba parul blond sau ochi albastri...ar trebui sa fie intelegator, sa ma iubeasca, sa stie ce vrea de la viata, sa nu fie prea gelos, cu simtul umorului, sa ma faca sa ma simt bine langa el, romantic, amabil, respectuos, sa aiba bunul simt... daca nu are bunul simt poate sa le aiba pe toate celelalte si sa fie stiu eu, mare vedete, degeaba

3 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Eu sunt o persoana mai romantica. asa ca in primul si primul rand baiatul visat de mine trebuie sa fie romantic, cald, afectos, atent, rabdator si iubitor! Vreau sa fie inalt( si eu sunt o tipa inaldta), corpul sexy. ochii caprui. parul saten... sa fie la moda si sa aiba tupeu! Sa-mi fie loial si sincer! funditalove struck?

| alexaaa a răspuns:

Eu nu pot face o descriere exacta(ochii, parul, inaltimea etc). pur si simplu cred ca, atunci cand o pers intalneste fata/baiatul visurilor ei, simte acest lucruwinking

| Gabitsaaa a răspuns:

Buna intrebareahee hee
Pai baiatul visurilor mele ar fi asa:
1. Sa fie intelegator
2. Sa ma iubeasca
3.Sa fie fericit atata timp cat sunt si eu si invers [ bine-inteles big grin]
4.Sa imi spuna ca ma iubeste
5.Sa-mi spuna ca sunt viata lui` chatterbox
6.Sa ne plimbam
Infine:-si mai sunt dar eu am gasit baiatul visurilor mele :X si are toate calitatile :X