| Flokfighter a întrebat:

Intru in clasa a IX-a in A (profil mate-info) si mai trebuie sa dau un examen cand incepe scoala si as vrea sa vad ce le-a dat fostei clase, nu stiti unde pot sa ma uit? thinking

2 răspunsuri:
| Corina1325 a răspuns:

Ce examen trebuie sa dai? Nu trebuie sa dai examen, ci teste initiale din cate stiu...mult mai usoare ca examenelebig grin, iar testele initiale cuprind exercitii din anii de gimnaziu, axandu-se mai mult pe ultimul an, clasa a 8-a.

| Flokfighter explică:

@Corina bine dar vreau sa vad subiectul ce s-o dat anul trecut