| TAzOVsKY a întrebat:

La Academia de politie din Bucuresti, este cu taxa sau fara taxa? sau si cu taxa si fara? Dau funda! Daca termin liceul, ce probe se dau pentru admiterea la Academie? Am inteles ca e pe baza unui concurs ceva! happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-ul oficial al Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza" si citeste Admitere 2011 si ai toate informatiile cum a fost anul acesta, cam asa o sa fie si anul viitor. Nu exista locuri cu si fara taxa, toate sunt fara. Se da examen si se intra in ordinea mediilor. Numai bine!

| MMihai a răspuns:

Gândește-te la altă facultate, că pe polițiști îi trimite la plimbare, că sunt și așa prea mulți!

| diana14 a răspuns:

Este si cu taxa si fara taxa, sunt mai putine locuri fara taxa si mai multe cu taxa, la probe nu prea stiu big grin