| dimro8 a întrebat:

La care dintre urmatoarele nu se face matematica:

1. Facultatea de STIINTE JURIDICE SI ADMINISTRATIVE-Specializarea Adminstratie Publica
2. Facultatea de Management Turistic si Comercial
3. Facultatea de Stiinte Politice-Specializarea Comunicare si Relatii Publice

Răspuns Câştigător
| AngelBoy a răspuns:

Criteriul asta de alegere a facultatii imi este si mie comun laughing. Punctele 1 si 3- facultati care nu se bazeaza pe matematica.

| dimro8 explică (pentru AngelBoy):

Mersi de rapsuns, intre timp am reusit sa dau de lista cu materii si este exact cum ai zis tu. orice dar fara mate laughing

2 răspunsuri:
| dimro8 explică:

Eu merg la Dimitrie Cantemir, Facultatea de STIINTE JURIDICE SI ADMINISTRATIVE-Specializarea Adminstratie Publica, Bucuresti