| vlad_2650 a întrebat:

La ce dai bacul daca esti la profilul Stiinte ale naturii(biochimie)?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.edu.ro,vezi aici!
Pa, pa.

| IustinaSiAtat a răspuns:

La: mate, romana, si dintre bio/chimie/fizica alegi 2 materii si dai bacul la ele la engleza sau o limba straina si la informaticawinking

| IustinaSiAtat a răspuns:

La: mate, romana, si dintre bio/chimie/fizica alegi 2 materii si dai bacul la ele la engleza sau o limba straina si la informaticawinking Fundaa

| Maddu a răspuns:

La matematica, romana si alegi dintre biologie, fizica sh chimie.deci 3 materiiwinking