| CorixZambestePentruTine a întrebat:

Am intrat la liceu, la profilul stiinte ale naturii(biochimie). As vrea sa stiu la ce voi da bacul si cum vi se pare acest profil.mersi si fundita!winking

3 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Dau bac-ul la romana, mate, biologie/istorie/geografie/chimie

Profilul merita, asta doar daca iti place chimia, biologia.
Poti urma pe urma o facultate de Ecologie sau de Biologie (sau multe alte optiuni)

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare profilul, foarte interesant...bacul il dai din Romana, mate, franceza sau engleza, chimie, si cam atat.Eu atat stiu, am o prietena la acelasi profil si a dat bacul in acest an.

| anonimul_7689 a răspuns:

Bacul il vei da din cate stiu eu din mate, romana, bio+chimie+fizica (ultimile trei sunt la algere, trebuie sa alegi 2 din bio, chimie, fizica).
In cazul in care gresesc imi cer scuze.