| AndreeaAde a întrebat:

La ce materii se da bac daca esti la profil real, stiinte ale naturii?big grin

3 răspunsuri:
| Merrycriss a răspuns:

Daca esti mate info dai bac la mate, romana,( biologie sau chimie sau fizica) si o limba straina iar daca esti stiinte ale naturii dai bac la mate, romana si trebuie sa alegi intre bio, fizica sau chimie. Nu e prea mare diferenta.

| elena_6159 a răspuns:

Prima proba romana, a2a matematica (M2) si a3a proba la alegere intre chimie( anorganica sau organica), fizica ( ai de ales doua module dintre electricitate termodinamica mecanica optica si nu stiu daca mai este vreounu ), biologie( ori cls a9a si a10a ori a11a si a12a ) sau informatica

| mara123456789 a răspuns:

Si nu dai si dintr-o limba straina?