| RoxyGirl a întrebat:

La ce olimpiade mergeti anul acesta si de ce?

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

Engleza, pentru ca as regreta daca n-as face-o.Pentru ca sunt buna la engleza dar mi-e frica.Pentru ca vreau sa ma autodepasesc.

| RoxyGirl explică (pentru AnnAnne):

In ce clasa esti?
P.S :Si eu sunt foarte buna la engleza si as vrea sa particip la multe concursuri.Tu la ce concursuri participi?

16 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Sunt intr-a 9-a la filo intensiv engleza, dar tu?big grin
Cat despre concursuri, ma gandesc inca daca sa ma duc la Cangurul, unde poti alege intre engleza si germana.De altele nu stiu nimic.Succes si sa iei multe premii!happy

| RoxyGirl explică (pentru AnnAnne):

Clasa a 7a.Multumesc si mult succes si tie. Avand in vedere premiiile de anul trecut la limba engleza, anul asta, cum ai spus tu vreau sa ma autodespasesc.Imi place mai ales creatia in limba engleza.

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu merg la olimpiada de aruncat cu privirea

| didi12 a răspuns:

La romana!:X Si vreau sa mai particip la franceza, si la istorie(din cate am inteles, la istorie poti obtine rezultate mari destul de usor).

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

La olimpiada de sex in grup!

| Liviutz98 a răspuns:

Eu la olimpiada de romana. Din obligatielaughing

| YumixCupcake a răspuns:

La engleza.
Pentru ca.thinking asa vreau

| Twixi a răspuns:

Olimpiada de stat acas'.

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Eu am mers pana acum la : Eurojunior, Micul Matematician, Inteligentul la Romana, Cultura Generala si English Love ( Iubesc Engleza )

| Crisstina07 a răspuns:

Eu as vrea sa merg la olimpiada de :matematica, biologie si acum am profesori noi si nu sunt sigura daca merg si la fizica si tehnologie.

| deya10 a răspuns:

La olimpiada de romana. am mers 4 ani la rand si am obtinut rezultate foarte bune big grin...am mers si la religie si mate si anul asta cred ca o sa merg si la geografie :X

| RoxyGirl explică (pentru deya10):

Felicitari!

| ILoveMyBed a răspuns (pentru deya10):

Bv, si eu sa-r putea sa merg la geografie, dar cel mai sigur anul asta merg la olimpiada de Biologiebig grin.

| jhondiesel a răspuns:

Sticlism