| Alysée a întrebat:

La ce profile nu se face matematica?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uman ala e unicul fara matematica.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Profilul uman care se bazeaza mai mult pe romana si limbi straine decat pe mate, fizica, chimie, biologie, etc.winking

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,la orice profil vei face matematica,doar ca orele de matematica pot fi mai multe sau mai putine,in functie de profilul pe care ai mers[uman, real]. Daca mergi la profil uman, vei face foarte multa romana, limbi straine, iar matematica din cate stiu eu doar 1 ora sau 2 pe saptamana. Daca mergi la profil real,vei face mai multa matematica,chimie, fizica, biologie[stiinte exacte], si mai putina romana, limbi straine etc. Sper ca te-am ajutat!happy