| StrongHeart a întrebat:

La dosarul de inscriere la facultate pot sa pun niste poze mai vechi de cativa ani daca nu m-am schimbat foarte mult de atunci?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Normal, important e sa aduci niste poze.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, nici o fata nu se uita la tine direct, se uita in dosarul tau de fvckultate
yeah, RIGHT tongue

| IgnatVictor a răspuns:

Când m-am înscris la facultate, am pus poze cu mine de la 14 ani. Da, exact. De la 14 ani. Iar eu în perioada aia aveam 18 ani. Sunt patru ani diferență între poze. Dar avantajul meu e că îmbătrânesc greu. Din vechii mei colegi de liceu, eu mă număr printre cei câțiva care nu s-au schimbat deloc.