| MisterSTAG a întrebat:

Odata admis la o facultate, dosarul de inscriere se mai returneaza sau ramane acolo?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul ramane la facultate pana dupa absolvirea acesteia, il poti scoate odata cu diploma de licenta.

| Yukidaruma a răspuns:

Dosarul rămâne acolo până la terminarea facultății sau în cazul în care dorești să te retragi, îl vei primi înapoi.

| dragonmagd a răspuns:

Dosarul îți rămâne la facultate cu diplomă de bacalaureat în original până ce vei absolvi facultatea