| DemonSoul a întrebat:

La liceul AVRAM IANCU din Cluj Napoca! Daca te inscri la categoria - intensiv engleza- faci ore de franceza, dai bacul din franceza? Intreb pentru ca sunt pararel cu franceza!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

La orice liceu de filologie dai bacul din prima limba. Daca e intensiv engleza cum ai scris, ce treaba are franceza?
Faci sigur si o a doua limba straina, dar nu e obiect de bac.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Fă şi tu un unghi de cîteva grade poate ajungi să te intersectezi cu ea.
Că văd că la matematică te pricepi.

| zoeZoe a răspuns:

Cum sa dai la franceza daca e intensiv engleza?

| DemonSoul explică (pentru zoeZoe):

Intrebam si eu, nu te agita!

| andrei543543 a răspuns:

Da si normal.