| Anna0111 a întrebat:

La simulare pentru clasa a11-a se va da grila sau normal?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Grila.

| artemidak a răspuns:

Nu stiu de ce da’ am impresia ca va fi normal))

| SimonaSimona01 a răspuns:

La simulări cât și la examenul de Bacalaureat vor fi subiectele clasice. Doar cei de clasa a 12 care va susține și a 3 proba la materia pentru care au optat vor avea grile la primul subiect. Știu ca s-a umblat zvonul ca vor sa schimbe structura Bacalaureatului în sistemul grilelor, aceasta a fost anulata. Succes

| Green0227 a răspuns:

Clasa a 11-a o sa dea grila, deoarece la anul subiectul 1 la romana si matematica o sa fie grila, gen ca examenul din clasa a 8-a

| gaminj a răspuns:

Grila