| SingleForOne a întrebat:

La Universitatea Alexandru Ioan Cuza, din Iași, când creez fișa de înscriere și menționez mai multe opțiuni (finanțe, contabilitate, marketing), m-ar putea repartiza la celelalte opțiuni, dacă nu sunt acceptat la prima?
Ar trebui să fac o fișă de înscriere pentru fiecare?

4 răspunsuri:
| Gabryel85 a răspuns:

Din cate stiu, le bifezi in ordinea pe care o doresti. Si esti repartizat in functie de aceasta ordine.

| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns:

Te relartizeaza in functie de medie dar e taxa multipla,

| SingleForOne explică (pentru Visătorul_Daniel_1991):

Cum adică multiplă, plătesc si pentru celelalte înscrieri?

| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns (pentru SingleForOne):

Asa scria pe site. Ca cica daca dai la doua facultati diferite gen Economie si Sociologie platesti de doua ori. Si unele departamente de la aceeasi facultate nu itra sub aceeasi taxa