| Anonimul20134 a întrebat:

Legat de examenul bilingv pentru clasa a VIII-a. Mai intai se da proba orala sau proba scrisa?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi se dă proba scrisă, apoi se dă proba orală happy

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.

| SelenM26 a răspuns:

Si eu vreau sa dau la bilingv si am aflat ca acum, e posibil sa se dea amândouă.Nu te speria, nu o sa fie asa greu.Nu o sa se dea ceva ce tu nu ai invatat.
Sper ca te.am ajutat✨

| cyseroo a răspuns:

Prima data din cate stiu se da proba orala dupa care proba scrisa care contine de obicei intr-o compunere sau o scrisoare catre cineva.