| DeeaMeeh a întrebat:

Liceul la care vreau eu sa intru are media de admitere 8.89 si eu am media 9.12.Am sanse sa intru? [specific ca multi de la mine din scoala cu medii mai mari vor acolo, iar clasa are doar 28 de locuri...]

3 răspunsuri:
| FaraSareDoi a răspuns:

La fel se întâmplă și la mine. Am 9, 45 și ultima medie a fost 9.34(SS) și 9.16(filo).
Sunt șanse, însă nu foarte mari. Examenul acesta mult prea ușor a ridicat mediile și cam tot poporu' poate da acum la licee bune...
Bafta la admitere!

| DeeaMeeh explică (pentru FaraSareDoi):

Da, asta e problema...au luat toti prostii note mari.Tu la filo ai sansewinking Succes happy

| Maddaaaaaa a răspuns:

Ai sanse in proportie de 50 %, Si eu vreau la un liceu care are media 8.51 iar eu o am 9.31, dar aceeasi problema o am si eu, multi colegi vor in acelasi liceu, chiar si cei cu media de 9, 60 si ceva.
Bafta, Sper sa intri la ce liceu vrei! :*