| Nane a întrebat:

Luni ne mai ducem la scoala? vor face profesorii greva?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Luni nu mergem la scoala. Dar cred ca marti dathinking

| Victoria a răspuns:

Luni e greva in toata tara.

| catthshshshs a răspuns:

Depinde de fiecare scoala in parte.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

depinde de conducerea scolii. daca accepta sau nu sa se faca greva.in unele scoli si licee elevii nu vor veni la scoala, iar termenul este nelimitat. vorbeste cu profesorii, ei iti vor da un raspuns

| claudiea79 a răspuns:

Daca fac greva sindicatele profesorilor nu se face scoala.in sibiu la facultate profesorii au intre 250 de milioane si 350 de milioane pe luna salariu. multi fac meditatii si nu platesc impozit la stat. toti fura apoi vor salarii mari. si metrou si rtb-ul fac greva o sa mergem pe jos. un lucrator de la metrou are 30 de milioane vechi salariu. de ce mai fac greva? sa iti bata joc de noi

| Mara_4803 a răspuns:

Nu, nu mergemhappy

| RaR a răspuns:

Depinde de scoli la noi la scoala facem doar luni si toata saptamana invatam

Răspuns utilizator avertizat
| Meluma a răspuns:

Eu luni merg la scoala. Cred ca de marti se face greva straight face

| ayacata a răspuns:

Luni nu ne ducem la scoala! iar profi (in afara de cei care nu sunt intr-un sindicat) vor face greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greva nu ne ducem

| bmh93 a răspuns:

De exemplu la noi...sunt profesori care fac greva si altii nu.Tocmai la mine la filologie profesorii care predau la clasa mea nu prea fac greva toti. Spre exemplu luni fac 4 ore, marti 3, miercuri 5, joi 4 si viner 4sad

| diu a răspuns:

Eu stiu ca marti nu se merje la sch ca nici noi un merjem laughing