| georgiana1316 a întrebat:

Ma costa bani daca dau o funda cuiva?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Funda se da raspunsului pe care il crezi tu cel mai folositor si cel mai inteligent. Fundele sunt apsolu gratuite. Tot ce este pe acest site este gratuit pentru ca TPU este un site gratuit dedicat pentru a ajuta oamenii.
Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit :)
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita! Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.

Uite aici mai multe informatii despre TPU:
http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

15 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Nu, toate fundele de aici sunt gratis! happy

| xCarolina a răspuns:

Nu, bineinteles ca nu. happy

| billy69 a răspuns:

Te costa un click de nimicwinking

| mabo a răspuns:

Nu.funda inseamna doar ca ai ales rasp castigator.acum daca tot ti-am spus, imi dai funda?

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Bineinteles ca nu. Poti da funda oricui vrei!happy

| geo_fili_2006 a răspuns:

Nu incearca sa imi dai mie la acest raspuns!winking

| geo_fili_2006 a răspuns:

Nu incearca sa imi dai mie la acest raspuns!

| geo_fili_2006 a răspuns:

Nu! Incearca sa imi dai mie la acest raspuns!

| olian a răspuns:

Nu te costa nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu! Nu te costă nimic.Dai fundă răspunsului care vrei, îți urez baftă.

Cu stimă,
Adelina.

| Shado15 a răspuns:

Nu

| Deeiiutsa a răspuns:

Nuuuuuuu...poti da cat mai multe posibilwinking
astept si eu fundita:*

| Deeiiutsa a răspuns:

Nuuuuuu...
Astept si eu funditahappy

| Abed a răspuns:

Nu te costa nimic. daca ai primit un raspus care te multumeste trebuie sai dai funda.

| vladispas a răspuns:

Nu