| Florinn22 a întrebat:

Mai pot intra la profil cu bilingv/ intensiv daca nu am dat testul de limba străină?

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu știu exact, dar am impresia că fiecare școală are propriul ei test și nu acceptă testele altor școli. Sună la secretariatul școlii (trebuie să aibă numărul pe site) să întrebi.

5 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu. Trebuie să-l dai să dovedești că ești capabil.

| Florinn22 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Și nu se poate da din nou la liceu când intru a 9-a?

| Florinn22 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Că testul era la alt liceu nu la cel care vreau să mă duc

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Florinn22):

N-ai pentru ce!

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Florinn22):

Nu știu exact, dar am impresia că fiecare școală are propriul ei test și nu acceptă testele altor școli. Sună la secretariatul școlii (trebuie să aibă numărul pe site) să întrebi.