| Hilda a întrebat:

Mai sunt scoli cu internate in care sa pleci acasa cand vrei si in vacante? Exista asa ceva in Bucuresti? Imi puteti spune care sunt scolile care au internate. As vrea sa ma duc acolo, sa scap de acasa sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Hilda. De unde esti si de ce ai vrea sa scapi de acasa? Poate poti vorbi cu cineva? Da, sunt cateva scoli cu internat in Bucuresti, este posibil sa se plateasca o taxa lunara pentru acestea.