| emy a întrebat:

Mult succes celor care sustineti probele orale ale bacalaureatului! Succes si la probele scrise pe care le veti sustine in vara!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Da multumesc... o sa am nevoie la matematica ca la restul nu sunt probleme.succes si tiehappy

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mult succes si din partea mea!

| emy explică:

A...succes si mai departe!

| emy explică:

Multumesc, dar eu nu mai sunt la scoala. Dar am scris asta, caci asa am simtit.Chiar daca, poate nu credeti(si as intelege, caci e cam greu de crezut asa ceva)., dar asta e.In plus, si eu am trecut prin Nu am cum sa dovedesc cele ce am spus aici.Ramane la latitudinea fiecaruia daca va crede sau daca nu va crede.

| Kassandra1408 a răspuns:

Multumesc mult! Dar m-am descurcat foarte bine- mi s-a parut extrem de usor:*