| Astaroth a întrebat:

Munca intelectuala sau munca fizica? ce alegeti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea intelectuala doar sunt calificat in tinichigerie si vopsitorie auto.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Ambele sunt grele, una solicita o anumita parte a corpului nostru (si anume creierul), cealalta solicita practic intreg corpul.Personal agreez prima varianta.

| whatevernvm a răspuns:

Intelectuala. Munca fizica este pentru persoanele mai putin inteligente decat cei modesti ca mine.

| Nolkyz a răspuns:

Intelectuala

| TheGentleman a răspuns:

Ambele. Trebuie să existe un echilibru. În plus, cu avansul tehnologic actual, trebuie să fii capabil să faci cam orice, pentru că atat roboții, cât și AI-ul vor înlocui în mare parte atat munca fizică, cât și cea intelectuală

| Claudiu44 a răspuns:

Niciuna laughing

| Arisu a răspuns:

Munca intelectuala, desigur happy
Nu vreau virsta de 50 de ani sa ma doara oasele si spatele si tot corpulxDDbig grin mai bine mai multa munca intelectuala si trebuie si fizica, dar nu foarte multa big grin
Mie mai usor sa gindesc big grinbig grin

| lola_5690 a răspuns:

Nici una, nu-mi place munca! straight face

| LavricAlexandra a răspuns:

Fizica

| ancadragutza a răspuns:

Munca intelectuala.e mai obositoere dar e mai banoasa.dar cel mai bine este sa la combini.de ex meseria de medic.

| Ada13 a răspuns:

Intelectuala...
Dar nu ma dau in laturi de la cea fizica!