| Anton_Cornelia_1992 a întrebat:

Neata TPU.
Am nevoie de ajutorul vostru.eu sunt voluntara la o fundatie pentru copii care vor sa se distreze.si se va organiza o sedinta si va trebui ca noi voluntari sa venim cu idei de jocuri noi. vreau sa va spun ca noi ii indrumam si catre Dumnezeu.eu.ma gandeam la ceva gen:un album pe anotimpuri. unde sa punem poze si sa vb despre sarbatorile ce vin.

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Ce varste au? Mai bine incercati jocuri de societate cum se spune gen Activity cu care se si distreaza, invata si chestii noi.winking

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Subscriu la cele spuse mai sus: jocuri de societate: Activity, Catan.

Vor sa se distreze nu sa trancaneasca chestii fara rost.

| helpinghand08 a răspuns:

Incercati sa vorbiti cu cei de la danom.ro
sunt psihologi care lucreaza cu copii mai ales prin joc, sigur pot sa va recomande ceva