| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu sa scriu corect cu cratima etc deoarece pe net ma obisnuisem sa nu scriu corect si m-am obisnuit asa ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DenisaAnca a răspuns:

Citeste, carti, nu reviste, si intra pe site-uri de socializare, unde poti vorbi cu lumea, si de unde ai putea sa inveti cate ceva.Eu am patit asa cu limba engleza, de la prea mult twitter si alte de genul scriam oribil de incorect

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune mana pe o carte de romana indiferent de clasa si invata, va prosteste prea mult facebook pe voi