| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se pare normal sa se dea excel si acces la Competente Digitale (ma rog in liceul meu cel putin) nu ni s-a predat excel si acces la orele de info.Am facut doar Microsoft Word si Power Point atat. Deci nu mi se pare normal sa dea subiecte din excel si acces.Numai nereguli in tara asta. Cei cu ecdl s-au scos ca li se echivaleaza ecdl-ul si nu mai dau, dar problema e ca ei fac Excel, Acces dar noi Nu.

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

De ce nu faci si tu acest curs? sau un alt curs unde poti invata programele pe care din lipsa de timp profesorii vostri nu le-au predat?
Din cate imi aduc aminte in timpul liceului nu s-a putut preda toata materia, iar la Bac in programa erau incluse si capitolele care nu s-au predat. => Elevul este dator sa invete singur ceea ce profesorii nu reusesc sa predea la ore.