| Whatthehell66 a întrebat:

Nu stiti ceva site de unde pot sa invat regulile de pronuntie, timpurile etc la limba germana? Fundita pentru cel mai bunwinking. Danke!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Ro.wikipedia.org/wiki/Limba_germana. Sper ca ti-am fost de folos! Te pup.

| anotherchild a răspuns:

Niciodata nu o sa reusesti sa inveti germana pe net.
Cel mai ok germana se invata intr-o comunitate in care se vorbeste doar germana.
Probabil ca o sa retii ceva - dar o sa retii gresit - crede`ma!
O sa vezi tu!

| ___Z7oZ a răspuns:

Pentru a învăța limba germană, cel mai bun site, după părerea mea, este site-ul școlii online
https://germanpapa.com/dly-vzroslyh/
Pe site, pe lângă instruire, o lecție de probă gratuită, există și articole gratuite, tabele și videoclipuri despre învățarea limbii germane