| Elisaa7 a întrebat:

O intrebare: Cei care se inscriu in toamna la facultate mai au sansa la fara taxa? Funda

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde daca s-au ocupat toate locurile la buget... De regula, se ocupa toate, deci nu iti face sperante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele sunt minime asa cum ti-au zis si ceilalti.

| Flaviucu a răspuns:

Nu cred, toate posturile la fara taxa sunt ocupate deja. din pacate.

| Elizabethe a răspuns:

Depinde de facultate!

| DrStenocleidomastoidian a răspuns:

Dar poti trage 1 an pentru a intra la buget in urmatorul an de facultate!

| goshty a răspuns (pentru DrStenocleidomastoidian):

Depinde... daca vrei sa intrii in politehnica, inca mai sunt locuri si la fara taxa unele chiar pe baza de dosar, dar nu la toate facultatile. Stiu sigur ca o sa gasesti loc la Facultatea de stiinte aplicate si Transporturi, dar depinde de tine unde vrei sa intrii si ce vrei sa devii. De acolo iesi inginera, dar e foarte greu in politehnica. Eu m-am riscat si am intrat la Automatica la taxa, iar dupa un an am fost trecut la buget pentru ca am fost integralist insa doar un an. Acum iar trebuie sa fiu integralist pentru anul 3. Deci informeaza-te foarte bine despre facultate, ca sa nu ai surprize. Bafta!